Zimná halová liga prípraviek U11 o Pohár predsedu BSK

senkvice-liga pripraviek

V sobotu 5. marca sa uskutočnilo v našej športovej hale v Šenkviciach finále Zimnej halovej ligy BFZ prípraviek U-11 ( ročník 2005 a mladší ) o Pohár predsedu BSK.

ZHL prebiehala celú zimnú futbalovú prestávku. Organizačne turnaj zabezpečoval Robo Polakovič, ktorý aj každý týždeň posielal na BFZ výsledkový servis. Tímy hrali v dvoch skupinách systémom každý s každým a následne prebiehali zápasy o konečné umiestnenie. Do súťaže sme postavili za Šenkvice dva tímy, tím Šenkvice A s prevažne ročníkom 2005 a ako druhý tím Šenkvice B, v ktorom boli oveľa mladší chlapci, nakoľko sme chceli, aby celá naša prípravka bola počas zimy čo najviac v kontakte s loptou.

Tím Šenkvice A prešiel zápasmi v skupine suverénne bez straty bodu, až sa stretol v semifinále s FC Modra, kde sme súpera prevalcovali 9 : 0. Druhé semifinále prebehlo medzi ŠK Senec a MŠK Kráľová pri Senci a skončilo výsledkom 7 : 1.

Zápas o 3. miesto medzi FC Modra a Kráľová pri Senci sa skončil víťazstvom Kraľovej pri Senci 6 : 3.

senkvice-pripravkaFinále medzi ŠK Senec a ŠK Šenkvice malo silnú divácku kulisu, v hľadisku bolo okolo 350 divákov z obidvoch táborov, ktorí skvele povzbudzovali. Ako sa vyjadril Robo Polakovič, tréner mužstva, bol to kvalitný a dramatický zápas zo strany oboch mužstiev. Skončil sa nerozhodným výsledkom 2:2 a o víťazovi napokon rozhodli pokutové kopy, v ktorých boli úspešnejší chlapci z ŠK Senec.

 

 

Konečné poradie všetkých tímov:

 1. ŠK Senec
 2. ŠK Šenkvice
 3. MŠK Kráľová pri Senci
 4. FC Slovan Modra
 5. CFK Pezinok Cajla
 6. Družstevník Blatné
 7. TJ Malinovo
 8. OŠK Chorvátsky Grob
 9. TJ Slovan Vištuk
 10. FK Karpaty Limbach
 11. FK Sološnica
 12. MŠK Senec
 13. ŠK Nová Dedinka
 14. ŠK Šenkvice B
 15. ŠK Čataj
 16. TJ Slovan Viničné